Телефон(067)578-12-22 Телефон(066)578-12-22 Телефон(063)578-12-22
Русский

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Доставка по Україні

Консультація і розрахунок безкоштовно

Що таке софіт?

Софит

Софит

Софіт для підшивки – це важливий елемент обробки даху, який видно лише з-під карниза. Але не можна недооцінювати його значимість. Підшита покрівля виглядає дуже естетичною та завершеною, тому що ви не бачите зайвих деталей конструкції чи покрівельної фольги.

Однак питання естетики – це одне, а практичні аспекти дуже важливі. Слід підкреслити, що покрівельний софіт ефективно захищає крокви від руйнівного впливу погодних умов, таких як дощ, і бере участь у вентиляції покрівлі. Їх монтаж є відносно простим завданням в разі конструкцій з ПВХ.

Покриття даху може бути встановлене по-різному в залежності від смаку клієнта та досвіду покрівельників. Однак деякі основні правила залежать, перш за все, від матеріалу виготовлення.

Установка софітів для даху – попередня робота

Перш ніж приступити до складання, необхідно провести деяку підготовчу роботу. Правильні виміри простору між карнизами та фасадом дозволять точно визначити кількість потрібного матеріалу і відразу оцінити витрати, пов’язані з придбанням оздоблювального матеріалу.

На що впливає софіт?

  1. Він є важливою часткою підпокрівельної вентиляції, тому вентиляційні отвори повинні бути присутніми обов’язково, тимпаче з ними не знадобиться додатковий захист від птахів або комах. Площа вентиляційних отворів повинна становити від 0,02% до 0,2% поверхні даху в залежності від використовуваного покриття.
  2. Іншим важливим елементом є освітлення, встановлене в софіті, яке вимагає більш раннього планування електричної системи. Їх потужність з міркувань безпеки не повинна перевищувати 60 Вт, особливо в разі використання ПВХ.

Рішення з ПВХ є найменш трудомісткими при укладанні. Після установки монтажних планок фасади і крокви зібрані зі спеціальними системними планками в формі букв «J» або «H». Системні смужки прибиті цвяхами зі збереженням мінімальної відстані 40 см між цвяхами.

 

Лишіть відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *