Телефон(067)578-12-22 Телефон(066)578-12-22 Телефон(063)578-12-22
Русский

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Доставка по Україні

Консультація і розрахунок безкоштовно

Монтаж водостоків

    БлогМонтаж водостоків
монтаж водостока

На крутих дахах ринви встановлюються вздовж карнизу, а нижні труби направляються по верхній частині стіни. Матеріалом, найбільш часто використовуваними для водостоків, є непластифікований полівінілхлорид (ПВХ) або оцинкована сталь, покрита кольоровим захисним покриттям.
Обидва рішення користуються популярністю і вибір найчастіше пов’язаний з наявністю певного кольору та форми жолобів, хоча варто також враховувати очікувані умови використання дренажної системи.

Витрати на водостоки залежать не тільки від матеріалу, з якого зроблені елементи, але й від їх форми та розміру, а також – від складності даху.
Основний нюанс монтажу – роботи рекомендують виконувати при температурі повітря не менше 5°С. Однак найкраще довірити установку фахівцям. Водостічні системи Galeco випускають з ПВХ та зі сталі.

Установка водостічних жолобів з ПВХ

Правильна установка системи ринв з ПВХ є гарантією її довговічності та надійності навіть в складних погодних умовах.
Перевага структури, на відміну від традиційних рішень, полягає в можливості компенсувати теплові зміни в довжині окремих елементів. Це досягається за рахунок відповідної конструкції водостічних труб і фітингів.
Зливні труби кріпляться за допомогою затискачів, а зміна напрямку стає можливою завдяки коліну з іншим кутом заломлення. Притискні хомути встановлюються під нижнім коліном зміщення і під точками з’єднання труб (муфти або гнізда) з інтервалом не більше 2 м.
Вертикальне положення першого затиску залежить від відстані між стіною і жолобом. Випуск водостічної труби повинен бути встановлений приблизно в 30 см над землею. Його можна прикріпити з обох сторін до ринви, щоб вона не була пошкоджена ковзаючим снігом або льодом. Коли край карниза знаходиться далеко від стіни, між колінами прикріпляють пряму секцію труби.
Пластмаси характеризуються незначною стійкістю до високих температур, тому на високих дахах з сонячними променями ринви ПВХ з часом можуть деформуватися і змінюватися; цей ефект додатково посилюється темними кольорами елементів.

Монтаж сталевих водостоків

Система ринв Галєко – це повноцінна дренажна система. Вона призначена для нових і відремонтованих будівель, незалежно від типу покрівлі. Елементи системи виготовлені з високоякісної оцинкованої сталі. Сталь має дуже високу стійкість до снігу і льоду, а також до вигоряння кольору і подряпин. Всі ці чинники значно підвищують загальну довговічність всієї системи. Сталевий водостік принципово не відрізняється від зовнішнього вигляду пластика – з обох матеріалів виготовляються класичні жолоби напівкруглого, овального, прямокутного, квадратного або трапецієподібного поперечного перерізу. В усіх випадках є палітра кольорів достатньо широка.
Серед пропозицій Galeco можна вибрати конструкції з ПВХ чи високоякісної сталі, в залежності від ваших потреб.

Рекомендації з монтажу водостоку Галєко

 

Монтаж водостока

Жолоб повинен виступати за скат даху хоча б на половину свого діаметру, але одночасно не може виступати за лінію, яка є продовженням даху.

 

 

 

Монтаж водостока

Рекомендована розстановка кронштейнів становить 60 см.

 

 

 

 

монтаж водостокаДля забезпечення можливості термічного розширення в з`єднаннях і кутах слід встановити кінець жолоба згідно допоміжним лініями.

 

 

 

монтаж водостока

У місцях з’єднання двох жолобів встановіть з’єднувач так, що б від його країв до кронштейнів було не більше 15 см.

 

 

 

 

монтаж водостока

Закріпіть дюбеля в фасаді, використовуючи довжину, пристосовану до товщини теплоізоляції будівлі. На дюбеля вкрутіть хомути, зберігаючи між ними відстань максимум 1,8 м

Лишіть відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *