Телефон(067)578-12-22 Телефон(066)578-12-22 Телефон(063)578-12-22
Русский

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Доставка по Україні

Консультація і розрахунок безкоштовно

Доставка

    Доставка

Доставка продукції Galeco по Києву та області

Доставка водостічних систем і софіта по Києву та області виконується на транспортних засобах компанії. Замовлення на доставку приймаються мінімум за добу до бажаної дати. Терміни та вартість обговорюються з менеджером і залежать від розташування об’єкта та об’ємів.

Стандартний час доставки Пн-Пт: 9: 00-18: 00. Увага! За попередньою домовленістю можна вибрати індивідуальний час доставки.

Увага! Стандартні умови включають в себе доставку до воріт об’єкта. Якщо необхідне розвантаження, про це слід повідомити менеджеру завчасно. Послуги вантажників оплачуються окремо.

Увага! У жарку пору року перевезення софітів необхідно виконувати тентованою машиною, уникаючи тривалого перебування на сонці. Такі запобіжні заходи пов’язані з чутливістю пластика до високих температур. Зберігання софітів також слід організувати там, де на них не будуть потрапляти прямі сонячні промені.

Cамовивіз:

Забрати товар самовивозом можна зі складу в будні (Пн-Пт) з 9:00 до 17:00 за адресою м. Київ, вул. Волинська 40.

Увага! Для коректного та своєчасного відвантаження замовлення, будь ласка, попередьте менеджера про марку, реєстраційний номер автомобіля та ПІБ водія.

Доставка логістичними службами

Для доставки продукції по Україні ми залучаємо популярні логістичні служби, такі як: Нова Пошта, Інтайм та ін., за Вашим бажанням. Всю інформацію про доставку необхідно надати під час формування замовлення менеджером.

Доставка по Львову та області

Склад Galeco також знаходиться у Львові. Якщо Вам зручніше забрати продукцію або оформити доставку з цього складу, просто повідомте менеджера під час формування замовлення.